Get Adobe Flash player

O FIRMIE

   

    Ogród jest miejscem wypoczynku. W nim możemy spędzać miłe i przyjemne chwile z najbliższymi. Przestrzeń wokół domu powinna zostać tak zaprojektowana, aby każdy domownik mógł czuć się w ogrodzie komfortowo. Wynika z tego, iż to właśnie nasz ogród pełni funkcję rekreacyjną, czyli wypoczynkową, dodaje nam nadziei i natchnienia w działaniu. Gdy szukamy chwili odpoczynku, miejsca, w którym pragniemy uciec przed stresem i problemami, to ogród staje się najlepszym punktem schronienia. Może również stać się ozdobnym terenem reprezentującym firmę czy przedsiębiorstwo.

Z myślą o tak potężnym  wpływie przyrody na nasze życie, powstała firma „Ogrodowe Inspiracje”. Ogród jest niezwykłym miejscem, który każdej wiosny budzi się na nowo do życia. Latem wszystko rozkwita, a my możemy podziwiać tę wspaniałą roślinność. Jesienią przygotowujemy ogród do zimowego snu. Zimą, przyroda odpoczywa. Jednak dzięki naszej firmie, ogród stanie się atrakcyjny nawet w zimowym dniu.

 

Firma „Ogrodowe Inspiracje” powstała z pasji do ogrodów, z myślą o każdym człowieku, nawet najmniejszym. Każde dziecko i osoba starsza znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce w ogrodzie.

„Ogrodowe Inspiracje” jest firmą zajmującą się kompleksowymi usługami ogrodniczymi. Oferujemy projektowanie i wykonywanie terenów od podstaw, pielęgnację ogrodu, a także zapewniamy całkowitą ochronę roślinności. Nadamy Twemu ogrodowi niesamowitego wystroju, przykuwającego uwagę niejednego człowieka.

Każdego dnia zdobywamy coraz to nowsze doświadczenie, które pozwala nam ciągle rozwijać się i spełniać oczekiwania każdego klienta. Firma „ Ogrodowe Inspiracje” wyszukuje coraz to nowocześniejsze rozwiązania techniczne,  jak i wizualne. Z nami zaprojektujesz ogród Twoich marzeń!

Naszą specjalnością są kompleksowe usługi ogrodnicze, a w szczególności projektowanie własnego, wspaniałego ogrodu. Ze swej strony oferujemy również pomoc i doradztwo w umiejętnym pielęgnowaniu roślin.

To pasja do ogrodów sprawiła, że swoje zadania wykonujemy z głębokim zaangażowaniem. Poszukujemy nowych inspiracji, działamy nawet w najtrudniejszych warunkach, a wszystko po to, aby Twój ogród stał się ogrodem, o jakim tylko marzyłeś.

Firma dysponuje doświadczoną i wykształconą kadrą w zakresie ogrodnictwa. Pracują z nami ludzie, którzy mają wiele wspaniałych pomysłów, a także posiadają wyczucie stylu. Posiadamy wiedzę w zakresie architektury obrazu, jak projektować, urządzać i pielęgnować tereny zielone oraz jak uprawiać rośliny.

Nasza firma „Ogrodowe inspiracje” dysponuje niezawodnym sprzętem, co gwarantuję szybką realizację zleceń.


Jesteśmy firmą, która:

  • Podchodzi indywidualnie do każdego klienta,
  • Stara się doskonale realizować wymagania każdego zainteresowanego,
  • Rozumie potrzeby użytkownika ogrodu,
  • Żywi pasję do ogrodów, a wszelkie zabiegi pielęgnujące rośliny wykonuje z wielkim zaangażowaniem.

Zawsze staramy się sprostać zadaniom, jakie przygotowują dla nas użytkownicy ogrodów.

Jeśli chcesz, aby Twój ogród ze snu spełnił się, nie zwlekaj - my pomożemy zrealizować Ci marzenie… Dzięki nam Twój projekt ogrodu stanie się realny!

 

 

                                                                                                                                    Właściciel firmy Ogrodowe inspiracje

                                                                                                                                           mgr inż. terenów zieleni

                                                                                                                                                  Paweł Kropop